Bezpłatna analiza Twoich kosztów prądu i gazu

Większość gospodarstw domowych i przedsiębiorstw odczuło negatywne skutki kryzysu związanego z pandemią COVID-19. W kwietniu tego roku doszło do najsilniejszego w XXI wieku załamania koniunktury gospodarczej w Polsce. Ponad połowa Polaków znajduje się w gorszej sytuacji finansowej niż przed pandemią koronawirusa, przy czym koszty życia są coraz wyższe. Mowa tu nie tylko o rosnących cenach produktów w sklepach, kosztach usług, ale i rachunkach, również tych za energię elektryczną.

Analiza kosztów w firmie

Zadaniem analizy kosztów jest dostarczenie informacji o ich kształtowaniu się oraz o czynnikach oddziałujących na ich poziom, dynamikę i strukturę. Pozwala to ujawnić i zlokalizować niewykorzystane dotąd możliwości poprawy gospodarowania oraz wskazać możliwości i sposoby ich wykorzystania, by osiągnąć jak najwyższy poziom zysku

Jak obniżyć koszty energii

Lokalny Doradca to zespół Ekspertów, których celem jest zapewnianie kompleksowego wsparcia w zakresie pośrednictwa finansowego i nie tylko, małym i średnim firmom z terenu całej Polski. W ofercie ich znajdziecie bezpłatną analizę kosztu energii elektrycznej i paliwa gazowego w Twojej Firmie. PRZEJDŹ DO STRONY:

Lokalny Doradca